22 marca o godz. 19.00 w Państwowej Filharmonii „Bashkortostan” Azat Bikczurin i Piotr Gżech wraz z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Republiki Baszkirii

Film został usunięty lub nie masz do niego dostępu.
Czas trwania: 8:40 Wyświetlenia: 935